İşlem Merkezi E-Destek  
Müşteri Girişi

Şifremi unuttum       
 
Firma Bilgileri

TURKNET ŞİRKET PROFİLİ :

1996 yılında kurulan TurkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. TurkNet'in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye'nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir.

Bireysel İnternet Erişimi ve Telefon Hizmetleri :

Bireysel telekom pazarında TurkNet, ADSL internet erişim hizmeti, bu hizmetle beraber sunulan ekonomik telefon hizmeti ve abonelik şartı olmadan her sabit telefondan kullanılabilen 1095 ucuz telefon görüşme hizmetlerini sunmaktadır. TurkNet’in bireysel müşterileri maliyet açısından avantajlı, hızlı ve güvenli iletişim hizmetlerinden gündelik yaşamlarının her anında faydalanabilmektedir. TurkNet, Türkiye’nin ilk haber ve eğlence sitesi olan www.turk.net portalini de işletmektedir.

TurkNet’in bireysel ve kurumsal müşterileri, telefon, internet, barındırma, VPN, ve carrier hizmetlerinin getirdiği tüm avantajlardan doğrudan yararlanabilmektedirler.

Kurumsal Erişim ve Telefon Çözümleri :

TurkNet, güvenilir ve yüksek performanslı telefon ve internet ve/veya VPN erişim hizmetlerine gereksinim duyan kişi ve kuruluşlara en yüksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunmaktadır. TurkNet, avantajlı tarifeleri ile bireylere maliyet kaygısı yaşamadan özgürce hızlı ve güvenli iletişim imkânları sunduğu gibi, profesyonel çözümler ile telefon ve data erişim teknolojisi sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve kârlılığın artmasına olanak tanımakta, sunduğu çeşitli ve ölçeklenebilir çözümler aracılığı ile bireylerin ve kuruluşların ortaya çıkan tüm telefon ve internet ve/veya VPN erişimi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. TurkNet’in telefon ve erişim hizmetleri, müşterilere sunulan “Online İşlem Arayüzü” sayesinde dilenilen yerden incelenebilmekte, hizmetlerle ilgili tüm ayrıntılar 7 gün 24 saat gözlemlenebilmektedir.

Güvenilir bağlantı noktaları, güçlü altyapı ve en son teknoloji makine parkının bulunduğu network operasyon merkezi, veri merkezi ve ülke geneline yayılmış olan erişim noktalarına sahip olan TurkNet, uzman danışman ve Cisco sertifikalı teknik kadrosu sayesinde farklı büyüklükteki kurumların ihtiyaçlarına uygun yüksek performanslı, güvenilir kurumsal İnternet ve elektronik iletişim hizmetleri sunmaktadır. Söz konusu hizmetlerden yararlanan kurumlar ISO 27001 sertifikasına sahip olan ve hem fiziksel hem de elektronik güvenlik sistemleri ile korunan TurkNet veri merkezinde sunucularını güvenli, kesintisiz bir şekilde barındırabilmektedirler.

TurkNet’in bireylere ve kurumlara telefon, internet, vpn erişimi, elektronik posta, barındırma hizmetleri, bakım ve işletim hizmetleri, ağ güvenlik ve danışmanlık hizmetleri ve diğer ek IP hizmetlerini sorunsuz bir şekilde verebilmesinin kaynağı TurkNet’in tüm enerjisini ve kaynaklarını yalnızca IP ve network çözümlerine harcaması, bilişim teknolojilerinin kişilere ve kurumlara sağlayacağı sınırsız faydalara olan inancı ve ara vermeden sürdürdüğü öngörülü yatırımlarıdır.

TurkNet Yaklaşımı :

TurkNet, müşteri odaklı anlayışı, enerji ve esnekliğini bir telekom şirketinin profesyonelliği ve güvenilirliği ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermektedir. Bu sayede sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olan telekom şirketi konumundadır. Dünya kalitesinde telefon ve erişim hizmetleri sunan TurkNet, hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edecektir.